Nutrinami žemėlapiai

Nutrinamas žemėlapis – kuo trinti nutrinamą sluoksnį?

Nutrinamas pasaulio zemelapis compass kaina

Trinti nutrinamą žemėlapį – vienas smagesnių užsiėmimų. Ypač pirmą kartą, kai vienu kartu nutrinate kelias, keliolika ar net keliasdešimt vietų!

Nutrinti nutrinamą sluoksnį ne raketų mokslas. Tai padaryti labai lengva su paprastais daiktais, kuriuos turite savo namuose ar net kišenėje.

1. Moneta

Nutrinti aplankytą šalį galite tiesiog moneta, kurią rasite savo piniginėje. Arba galite skirti tam specialią monetą, kurią turite atsivežę iš kelionių užsienyje. Lengviausia trinti bus su tokia, kurios kraštai yra lygūs, o ne banguoti.

2. Gitaros brauktukas / mediatorius

Gitaros brauktuko išskirtinumas, jog jis turi smailesnį galą, kuriuo lengviau tiksliau nutrinti smulkesnes šalis.

3. Banko / nuolaidų kortelė

Plastikinių kortelių kampai puikiai nutrina nutrinamo žemėlapio šalis. Efektas toks pats geras, kaip moneta ar gitaros brauktuku.

4. Dantų krapštukas

Tikrai taip! Nutrina netgi jis! Dideles šalis trinti gali būti tikras iššūkis, tačiau jis puikiai tinka mažesnėms šalis arba labai tiksliai nutrinti šalies sienų ribas.

Svarbūs patarimai:

  • Venkite aštrių ir metalinių įrankių, kaip peilių, raktų ar pan. Aštrūs kampai gali ne tik nutrinti nutrinamą sluoksnį, bet ir pažeisti žemėlapio apatinį laminuotą sluoksnį. Paviršius susibraižytų ir prarastų estetinį vaizdą.
  • Pradėkite trinti be didelio spaudimo ir padidinkite spaudimą eigoje, jei tam yra poreikis. Compass nutrinami žemėlapiai pagaminti kokybiškai, tad nutrinamam sluoksniui nuimti nereikia didelės jėgos.
  • Jei trinant nutrinamą žemėlapį laisva ranka remsitės į folijos paviršių, rekomenduojame pasitiesti servetėle ant žemėlapio, kad šiek tiek riebaluota ar purvina ranka neišteptumėte dar nenutrinto blizgaus sluoksnio.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *