Nutrinami žemėlapiai

Nutrinamas žemėlapis – kuo trinti nutrinamą sluoksnį?

Nutrinamas pasaulio zemelapis compass kaina

Trinti nutrinamą žemėlapį – vienas smagesnių užsiėmimų. Ypač tuomet, kai štai darote pirmą kartą, vos tik nutrinamas žemėlapis pateko Jums į rankas. Tada galite vienu kartu nutrinti kelias, keliolika ar net keliasdešimt vietų, kurias aplankėte!

Žinoma, nutrinti nutrinamą sluoksnį ne raketų mokslas. Tai padaryti labai lengva su paprastais daiktais, kuriuos tikrai turite savo namuose – lengvai pasiekiamus ranka (galbūt net kišenėje).

1. Moneta

Nutrinti aplankytą šalį galite tiesiog moneta, kurią rasite savo piniginėje. Arba galite skirti tam specialią monetą, kurią turite atsivežę iš kelionių užsienyje. Lengviausia trinti bus su tokia, kurios kraštai yra lygūs, o ne banguoti.

2. Gitaros brauktukas / mediatorius

Gitaros brauktuko išskirtinumas, jog jis turi smailesnį galą, kuriuo lengviau tiksliau nutrinti smulkesnes šalis.

3. Banko / nuolaidų kortelė

Plastikinių kortelių kampai puikiai nutrina nutrinamo žemėlapio šalis. Efektas toks pats geras, kaip moneta ar gitaros brauktuku.

4. Dantų krapštukas

Tikrai taip! Nutrina netgi jis! Dideles šalis trinti gali būti tikras iššūkis, tačiau jis puikiai tinka mažesnėms šalis arba labai tiksliai nutrinti šalies sienų ribas. Dantų krapštuko pagalba galite tiksliai užrašyti aplankymo datą, jei ta šalis yra ne nykštukinė, o didesnė. Tuo pačiu – galite sau įsivardinti suplanuotą kelionę ir su krapštuku užrašyti datą.

Svarbūs patarimai:

  • Venkite aštrių ir metalinių įrankių, kaip peilių, raktų ar pan. Aštrūs kampai gali ne tik nutrinti nutrinamą sluoksnį, bet ir pažeisti žemėlapio apatinį laminuotą sluoksnį. Paviršius susibraižytų, lygtų gylūs įbrėžimai / rėžiai bei žemėlapis prarastų estetinį vaizdą.
  • Pradėkite trinti be didelio spaudimo ir padidinkite spaudimą eigoje, jei pastebite, kad tam yra poreikis. Compass nutrinami žemėlapiai pagaminti kokybiškai, tad nutrinamam sluoksniui nuimti nereikia didelės jėgos. Tad nusitrinti savo šalį gali ir vaikai nuo 6 metų (išbandyta).
  • Jei trinant nutrinamą žemėlapį laisva ranka remsitės į folijos paviršių, rekomenduojame pasitiesti servetėle ant žemėlapio, kad šiek tiek prakauotuota, riebaluota ar purvina ranka neišteptumėte dar nenutrinto blizgaus sluoksnio.
Back to list

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *