Nutrinami žemėlapiai

Kaip išsirinkti kokybišką nutrinamą žemėlapį? 5 patarimai

zemelapis su nutrinamu sluoksniu pasauli compass

Įsivaizduokite, kad kiekvieną dieną namuose galite matyti kiek šalių jau aplankėte. Ir kartu sau priminti, kad laikas naujam nuotykiui!

Nutrinamas žemėlapis – nebrangus sprendimas sekti aplankytas šalis bei papildyti namus kelionių dvasia. Renkantis tokį žemėlapį, reiktų atsižvelgti ne tik į pigiausią kainą (suprantam, kad internete daugelis jų gali atrodyti vienodai), bet ir į svarbias produkto savybes.

Pasirinkus pigiausią Kinijoje pagamintą variantą, galite nusivilti spalvų, popieriaus kokybe, o nutrinamas sluoksnis pasirodys ne toks ir nutrinamas.

Patarimai, kaip išsirinkti kokybišką nutrinamą žemėlapį:

1. Atsižvelkite į popieriaus ir spaudos kokybę

Nutrinami žemėlapiai yra spausdinami ant tvirto popieriaus, paruošti plakatai tvirtai laminuojami, o ant laminuoto paviršiaus dedamas nutrinamas sluoksnis. Svarbu atkreipti dėmesį į nuotraukas ir aprašymą bei įsitikinti, kad produktas nėra atspausdintas tiesiog ant blizgaus popieriaus, nes tokiu atveju trinant galite pažeisti patį žemėlapį. Tikriausiai net nereikia minėti, kad pažeidus žemėlapio spaudos sluoksnį jis praras estetišką vaizdą bei teks nusivilti.

Nutrinamas pasaulio zemelapis compass kaina

2. Pasirinkite interjere lengvai derinamą žemėlapio dizainą

Ryškūs ir spalvingi žemėlapiai gali atrodyti žaismingi ir puikus pasirinkimas žvelgiant kompiuterio ekrane. Nepaisant to, būtinai apgalvokite, ar pasirenkama spalvų gama tiks jūsų namuose. Jei žemėlapį kabinsite gerai matomoje vietoje akis labiau džiugins su namais derančios spalvos. Lengviausiai priderinsite spalvingą, bet ramesnių atspalvių plakatą.

3. Įvertinkite nutrinamo žemėlapio tikslumą ir detalumą

Kuo nutrinamame žemėlapyje daugiau detalių – tuo įdomiau bus nagrinėti aplankytą šalį arba netgi įsmeigti smeigtuką į tiksliai aplankytą miestą. Svarbu atsižvelgti ir į tai, ar visos nepriklausomos šalys yra pavaizduotos; ar aiškiai matomos linijos tarp skirtingų šalių, kad galėtumėte tvarkingai nutrinti reikiamą teritoriją. Geografinių detalių gausa – vienas iš didžiausių privalumų.

4. Įsitikinkite, kad nutrinamas sluoksnis lengvai nutrinamas

Tai galite suprasti atsižvelgdami į paliktus klientų atsiliepimus ar produkto aprašymą. Įvairūs gamintojai naudoja skirtingas technologijas nutrinamam sluoksniui uždėti. Kokybiškai pagaminto žemėlapio nutrinamas sluoksnis išlieka lengvai nutrinamas ilgą laiką (ne vienus metus), tuo tarpu pigesni sprendimai sukietėja laikui bėgant. Pvz., tik gavus žemėlapį galėsite lengvai nutrinti, bet prabėgus metams gali būti, jog teks gremžti nutrinamą sluoksnį su rizika, kad sugadinsite po juo esantį spaudos sluoksnį.

5. Pasižiūrėkite į pakuotę – ar ji patraukli dovana?

Patraukti ir kokybiška pakuotė suteikia solidumo bei yra patraukti dovana, kurios net nebūtina vynioti į dovanų popierių.

Išsirinkus stilingą ir aukštos kokybės nutrinamą žemėlapį rekomenduojame atiduoti rėminimo profesionalams gražiai įrėminti – taip žemėlapis taps tikra namų puošmena.

 

Tikimės, kad šie patarimai kaip išsirinkti nutrinamą žemėlapį Jums buvo naudingi. Jei turite klausimų – teiraukitės el. laišku ir mes mielai Jums atsakysime.

Back to list

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *